מתנה מקורית ליום נישואין, לבן / בת זוג או להורים

זוגות?חברים של זוג אוהב?בני משפחה של זוג אוהב?או כל אחד הקרוב לזוג, כמה רגעים יפים מהחיים שהייתם רוצים לתעד?לבטא ולהדגיש אהבה מיוחדת ביום הנישואין, לבבות חיוכים והענקת מתנה-הכל בתמונה אחת!כשמחליטים לחגוג כזוג ולזוג, צריך שיהיה משהו ייחודי לו, שיבטא מערכת יחסים שלמה וייחודית בתמונה אחת ובמבט אחת בה ,להבין שזוג כזה אין כמותו! אין זוג שלא היה רוצה תמונת מתנה כזו בביתו!.

כל מה שעליכם לעשות הוא מאד פשוט-לשלוח תמונות פנים ברורות וחדות של כל אחד מבני הזוג לציין צבע שיער ועיינים ומוטיבים שתרצו שיהיו בקריקטורה המאפיינים את הזוגיות ומייחדים אותה או שתוכלו לבחור תבנית מוכנה מהאתר שהצבנו למענכם תוכלו לציין גם הקדשה כדוגמת:”מתנה ליום הנישואין ה-30″.. ולאחר יום-יומיים אתם מקבלים את האיור להגהה ואם צריך, נותנים הערות לשיפור. הצייר מתקן את הציור ואחרי אישור סופי שלכם הציור מוכן לאיסוף / למשלוח.

בין מתנות מקוריות לזוגות שיש בקריקטורה און ליין, לרשותכם מגוון מוצרים עליהם אנו יכולים לצייר / להדפיס את הציור.
באפשרותכם להזמין ציור על נייר, לוח קאפה עם למינציה, קנווס, חולצה, מגבת גדולה/קטנה, תיק ספר, ציפית לכרית.

יש מגוון טכניקות בהן מצוירות מתנות מקוריות לזוגות עם קריקטורה: טכניקה דיגיטלית בעזרת מחשב ככלי לציור, וטכניקות מסורתיות בפסטל שמן או באיירברש (מכחולי אוויר). טכניקה דיגיטלית חדה יותר וקלה יותר לתיקונים, וניתן להדפיס את הציור על כל מוצר בכל גודל. לעומת זאת , טכניקות מסורתיות אמנם גסות יותר, אך בהיותן מצוירות ישירות על החומר, בעלות אופי אישי יותר. ההבדל הנוסף בין הטכניקות מבחינת הלקוח זה המחיר הסופי של המוצר. בגלל שציור דיגיטלי זהו קובץ הציור במחשב, חובה להדפיסו כדי שניתן יהיה להגישו כמתנה. לכן למחיר ציור דיגיטלי מתווספת עלות הדפסה שמייקרת אותו וכך מחירו הסופי של המוצר יכול להגיע לכמעט פי 2 ממחיר ציור בטכניקה מסורתית.

אז אם אתם מחפשים מתנות מקוריות ואישיות כדאי לשקול להזמין ציור קריקטורה און ליין. צוות האתר עומד לרשותכם בשעות היום וישמח לעזור בבחירת סוג הציור המתאים ביותר לתקציבכם ולטעמכם.