איור של אשה כמו פייה עם כנפיים ושרביט (תבנית W-49)

מתנה מקורית לאישה אהובה

מחפש מתנה מקורית לאישה? לא קל להפתיע אישה שהיא הקונה העיקרית של דברים לבית, שראתה כמעט הכל…

ובכן, קריקטורה יפה ומחמיאה שלה היא הפתרון למתנה מקורית לאישה לכל אירוע משמח, כולל יום הולדת, יום נישואין, אירוע פרידה, מתנה לסבתא, לאמא, לחברה ואפילו למורה 🙂

הציור כולל את האישה בסביבה האהובה עליה, לפי רעיונכם, או לפי התבנית שאתם יכולים לבחור באתר. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את המוצר עליו נצייר את האישה, להכין תמונות חדות ומחייכות שלה, לחשוב על הרעיון שהיא תאהב להיות מצוירת איתו, ולבצע הזמנה של המוצר באתר.

אחרי קבלת החומרים הדרושים צוות האתר יותר איתך קשר להשלמת ההזמנה או הפרטים החסרים, וכעבור יום-יומיים שולח לכם את הציור להגהה במייל. אם משהו בציור לא נראה לכם, אתם מבקשים ואנו מתקנים. לאחר האישור הסופי, הציור מוכן לאיסוף או למשלוח, תלוי מה הזמנתם.

בין המוצרים המתאימים כמתנה מקורית לאישה שיש לנו באתר – תמונות על פוסטר, קאפה עם למינציה ומתלה לקיר, קנווס, סינר, ספל, חולצה, מגוות גדולה/קטנה, ציפית לכרית, משטח לעכבר וכו.

הציור נעשה באחת מ-3 טכניקות: דיגיטלית, פסטל שמן, איירברש. הטכניקה הדיגיטלית מתאימה ללקוחות בעלי תקציב גבוה למתנה מקורית לאישה, מאחר והציור נראה יותר חד, הכי דומה למקור, קל לתיקון לפי הצורך, אפשרות להוסיף טקסט בפונט מעוצב וגם אפשרויות הדפסה בלתי מוגבלות וכמובן אפשרות שכפול לפי הצורך. מחיר הציור יקר יותר מאחר ובנוסף לציור, כדי להפוך אותו למתנה מקורית, נדרש גם להדפיסו על מוצר מוחשי, כגון פוסטר, קאפה, קנווס וכו.

בטכניקות מסורתיות של פסטל שמן או איירברש משתמשים כאשר הציור נעשה ישירות על גבי החומר וכך מחיר המוצר זול יותר מאשר הציור הדיגיטלי, ובנוסף בעל אופי אמנותי יותר, כי זהו הציור המקורי היחיד במינו. כמו כן ציור על מגבת למשל אפשרי אך ורק בטכניקת איירברש, כי לא ניתן להדפיס איור דיגיטלי על מגבות בכמות של יחידה אחת, כמו שמדפיסים על חולצות.

אז אם אתם מחפשים מתנה מקורית ואישית לאישה, כדאי לשקול להזמין ציור קריקטורה און ליין. צוות האתר עומד לרשותכם בשעות היום וישמח לעזור בבחירת סוג הציור המתאים ביותר לתקציבכם ולטעמכם.