מתנות מקוריות לגבר שיש לו הכל

תבנית M-0179 - גבר משחק מלך עם כתר בכסא מלכות

תבנית M-0179 – גבר משחק מלך עם כתר בכסא מלכות

קריקטורה מחמיאה זו הדרך המקורית והאישית ביותר להפתיע את מי שכבר לא מתרגש מצעצועים וגאדג’טים. תמונה, חולצה או מוצר מקורי אחר עם קריקטורה אישית בהחלט מתנה מפתיעה ומקורית.

עם מגוון מתנות שיש היום קשה למצוא את המתנה המקורית באמת. קריקטורה אישית זו המתנה שכוללת בתוכה גם משהו אישי, גם הומור וגם נשמרת לאורך זמן.

הקריקטורה מצוירת מתמונה שאתם שולחים אלינו יחד עם תאור האדם או בחירת רקע ממגוון תבניות מקוריות, המשמשות בסיס לציור. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שהמתנה שלכם תהיה באמת מוצלחת והגבר יאהב אותה, זה לספק תמונות חדות ומחייכות שלו ולבצע הזמנה באתר. לאחר יום-יומיים אתם מקבלים את האיור להגהה ואם צריך, נותנים הערות לשיפור. הצייר מתקן את הציור ואחרי אישור סופי שלכם הציור מוכן לאיסוף / למשלוח.

בין מתנות מקוריות לגבר שיש בקריקטורה און ליין, לרשותכם מגוון מוצרים עליהם אנו יכולים לצייר / להדפיס את הציור.
באפשרותכם להזמין ציור על נייר, לוח קאפה עם למינציה, קנווס, חולצה, מגבת גדולה/קטנה, תיק ספר, ציפית לכרית.

יש מגוון טכניקות בהן מצוירות מתנות מקוריות לגבר עם קריקטורה: טכניקה דיגיטלית בעזרת מחשב ככלי לציור, וטכניקות מסורתיות בפסטל שמן או באיירברש (מכחולי אוויר). טכניקה דיגיטלית חדה יותר וקלה יותר לתיקונים, וניתן להדפיס את הציור על כל מוצר בכל גודל. לעומת זאת , טכניקות מסורתיות אמנם גסות יותר, אך בהיותן מצוירות ישירות על החומר, בעלות אופי אישי יותר. ההבדל הנוסף בין הטכניקות מבחינת הלקוח זה המחיר הסופי של המוצר. בגלל שציור דיגיטלי זהו קובץ הציור במחשב, חובה להדפיסו כדי שניתן יהיה להגישו כמתנה. לכן למחיר ציור דיגיטלי מתווספת עלות הדפסה שמייקרת אותו וכך מחירו הסופי של המוצר יכול להגיע לכמעט פי 2 ממחיר ציור בטכניקה מסורתית.

אז אם אתם מחפשים מתנות מקוריות ואישיות כדאי לשקול להזמין ציור קריקטורה און ליין. צוות האתר עומד לרשותכם בשעות היום וישמח לעזור בבחירת סוג הציור המתאים ביותר לתקציבכם ולטעמכם.